AUTOMATYCZNE SYSTEMY NAWADNIANIA

Tradycyjny sposób podlewania wężem ogrodowym lub konewką w zależności od wielkości ogrodu lub jego lokalizacji (teren osiedlowy, teren przy domie jednorodzinnym) oraz dostępnego czasu domowników lub z potrzeby obniżenia kosztów pracy, coraz częściej jest zastępowany przez systemy automatycznego nawadniania. Rozwiązanie to daje swobodę wyboru godziny i czasu podlewania, nie absorbuje czasu domowników, jest tanie w późniejszej eksploatacji i ma wiele innych zalet w zależności od miejsca, w którym zostanie zamontowany..

System automatycznego podlewania umożliwia podlewanie ogrodu i terenów zielonych za pomocą zraszaczy, mikrozraszaczy lub lini kroplujących odpowiednio ukrytych po ułożeniu.

Urządzenia są dobierane do rodzaju roślinności.

Pracą zraszaczy, mikrozraszaczy lub lini kroplujących steruje odpowiednio dobrany i zaprogramowany sterownik uruchamiający poszczególne linie wody zasilającej poprzez otwarcie elektrozaworów umieszczonych w wyspie zaworowej.

Oferujemy wykonanie projektu i zainstalowanie systemu automatycznego nawadniania. Zapewniamy gwarancję na działanie instalacji i świadczymy serwis instalacji na życzenie klienta, w tym wiosenne uruchomienie oraz odwodnienie instalacji na okres zimowy.

Skontaktuj się z nami

na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest PLANT MED Wojciech Bobrowski z siedzibą w Przeźmierowie, ul. Polna 5